Корисні контакти

1 квіт. 2022

Дистанційні школи та навчальні платформи надали безкоштовний доступ для здобувачів освіти

Під час воєнного стану дистанційні школи надають безкоштовний доступ до навчання. Команда МОН підготувала перелік шкіл і організацій, які можуть допомогти дітям і сім’ям. Серед них: дистанційна школа «Атмосферна школа», дистанційна школа «Оптіма», дистанційна школа «DAR», академія сучасної освіти «А+», платформа сучасної освіти «ThinkGlobal Online», дистанційна школа «Liko Education Online», освітня платформа «OkStudy», Комп‘ютерна Академія «ШАГ», Центр дистанційної освіти «Джерело» та ін. Детальніша інформація на сайті МОН
18 бер. 2022

Міжнародний проєкт #МояВійна

Міністерство культури та інформаційної політики України, Асоціація інноваційної та цифрової освіти і компанія «Totonis» запустили міжнародну платформу #МояВійна (www.mywar.in.ua). З її допомогою кожен українець, може описати свою історію, викласти реальні факти та особисті переживання війни Російської Федерації проти України. На платформу можна додати відео або фото підтвердження військових злочинів, які скоюють російські військові на території України. Громадянин будь-якої країни світу зможе побачити й прочитати ці факти рідною для нього мовою від людей, які безпосередньо стали свідками цих подій.
16 бер. 2022

У додатку Health Coaching дітям і дорослим пропонують безкоштовні тренування

Компанія BetterMe надала українцям доступ до додатку для підтримки фізичного здоров’я Health Coaching. Застосунок Health Coaching наразі безкоштовний для українців. Він містить персоналізовані програми тренувань, які складаються з різних видів фітнесу, танців, прогулянок, йоги, боксу, пілатесу, бігу та ін. Також у додатку створено новий розділ із руханками для дітей дошкільного та шкільного віку. Додаток можна завантажити як на операційну систему iOS, так і на Android.
14 бер. 2022

Онлайн-школа від STUDY.UA

Освітня компанія STUDY.UA запустила безкоштовне онлайн-навчання для українських школярів. Участь в онлайн-школі STUDY.UA безкоштовна для всіх, за попередньою реєстрацією! В навчальну програму входить: українська шкільна програма, поглиблена англійська, підготовка до вступу до ВНЗ. Важливо, що це не просто онлайн-заняття, а комплексна підтримка школярів, спільнота, де вони можуть знову відчути себе "в класі". Ментори допомагають учням впоратися з негативними емоціями та стресом, а уроки з коучингу — розвивати свої сильні сторони. Долучайтесь до STUDY.UA. Українці мають здобути гідну освіту, попри все!
8 бер. 2022

Безкоштовні курси читання та малювання від uchim.online

На час війни компанія uchim.online зробила курси читання та малювання безкоштовними. Курс "Вчимо читати" включає 15 занять, які навчать дитину читати, навіть, якщо до цього вона не знала літер. Долучитися до навчання можна за посиланням. Щоб відволікти дитину від навколишньої ситуації, долучайтеся до курсу малювання. Курс допоможе дітям поставити руку для подальшого розвитку почерку, розвинути скілл малювання, впевненість у власних силах.
4 бер. 2022

Мала академія наук запустила науково-освітню платформу

Мала академія наук запустила науково-освітню платформу. Це - проєкт, який розповідає про науку просто, діджитально й інтерактивно. Школярам ресурс допоможе прокачати знання, освітянам – урізноманітнити уроки чи домашні завдання, усім охочим – дізнатися нове й цікаве. Продукти платформи охоплюють різні напрями. Інструкція користувача платформою доступна за посиланням. Також Мала академія наук оновила сайт. На ньому можна дізнатися про наукові секції у вашому регіоні, змагання й події з різних предметів, міжнародні заходи, офлайн-простори МАН, проєкти, до яких можна долучитися онлайн чи офлайн.
21 лют. 2022

Вихователі провели бесіди про важливість знання мови своїх батьків.
21 лют. 2022

Останні сніжні дні узимку

Діти старшої групи "Бджілки" розфарбовують білий сніг у різнокольоровий.
16 лют. 2022

День Єднання

Указом Президента України від 14.02.2022 № 53/2022 «Невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.
15 лют. 2022

15 лютого у дитячому садочку відбулося свято "Стрітення"

Діти середньої та старшої групи співали, танцювали, гралися та змагалися.