Корисні контакти

30 квіт. 2022

Методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки України розробило методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладах дошкільної освіти з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях (Лист МОН України № 1/4428-22 від 25.04.2022).
30 квіт. 2022

Навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт»

Шановні педагоги, батьки та діти! Нагадуємо, що у вільному доступі розміщено навчальні посібники у вигляді коміксів для дітей «Мінна безпека не без ПЕКа» та «Безпечний Пекосвіт». Видання сприяють запам’ятовуванню школярам зовнішнього вигляду небезпечних об’єктів та їхніх ознак, навчають правил поведінки в небезпечних ситуаціях, містять цінні поради та інформаційні плакати, що допоможуть краще запам’ятати та засвоїти алгоритм дій, змоделювати поведінку в разі виникнення небезпечної ситуації, пов’язаної з мінами та вибухонебезпечними предметами. У книгах наведені QR-посилання, за допомогою яких учні можуть перевірити свої знання або переглянути корисні відео. Інтерактивність цієї книжки допоможе дітям в ігровій формі легше засвоїти матеріал. Пам'ятайте! Дотримання правил поведінки в небезпечних ситуаціях може зберегти життя!
28 квіт. 2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти
26 квіт. 2022

День пам'яті Чорнобильської трагедії

26 квітня – День пам'яті Чорнобильської трагедії, найстрашнішої ядерної катастрофи в історії людства, наслідки якої відчутні й сьогодні. 36 років відділяють нас від трагедії, а той чорний день продовжує хвилювати людей: i тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Чорнобиль – не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.У ліквідації її наслідків взяли участь близько 600 тис. осіб, в тому числі понад 210 тис. українців. Це історія нашої країни, тому сьогодні, з нагоди відзначення Дня Чорнобильської трагедії, в закладах загальної середньої освіти району в дистанційному режимі було організовано проведення бесід, інформаційних хвилинок щодо історії аварії на Чорнобильській АЕС та героїчному подвигу наших українців!
23 квіт. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у березні 2022 року.
22 квіт. 2022

Дитячий садок онлайн

До уваги вихователів та батьків! Дитячий садок онлайн - це яскраві та цікаві відеоуроки для дітей з анімаційними ефектами. Усі заняття у Дитячому садку онлайн проводяться у цікавій та доступній для дітей дошкільного віку формі, з елементами гри.
21 квіт. 2022

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2022 року.
18 квіт. 2022

Зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освіти

Команда Міністерства освіти і науки України оприлюднила рекомендації щодо зарахування дітей до 1-го класу закладів загальної середньої освітив умовах воєнного часу.
15 квіт. 2022

Корисні освітні ресурси для дітей

Міністерство освіти і науки України доповнило перелік корисних ресурсів для дорослих і дітей щодо психологічної підтримки, навчання та інформування двома каналами YouTube.
15 квіт. 2022

Посібник для дітей про правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

З метою збереження життя і здоров'я українців у відкритому доступі розміщено книжку «Мінна безпека не без ПЕКа». Це видання рекомендоване маленьким українцям та їх батькам.