Онлайн-школа від STUDY.UA

14 бер. 2022
Освітня компанія STUDY.UA запустила безкоштовне онлайн-навчання для українських школярів. Участь в онлайн-школі STUDY.UA безкоштовна для всіх, за попередньою реєстрацією! В навчальну програму входить: українська шкільна програма, поглиблена англійська, підготовка до вступу до ВНЗ. Важливо, що це не просто онлайн-заняття, а комплексна підтримка школярів, спільнота, де вони можуть знову відчути себе "в класі". Ментори допомагають учням впоратися з негативними емоціями та стресом, а уроки з коучингу — розвивати свої сильні сторони. Долучайтесь до STUDY.UA. Українці мають здобути гідну освіту, попри все!

Онлайн-школа від STUDY.UA