Корисні контакти

3 бер. 2023

Всесвітній день письменника

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника – професійне свято літераторів (World Day of the writer). Повна назва цього свята Всесвітній день миру для письменника.
2 бер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у лютому 2023 року.
15 лют. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Дата початку заяв до 1 класів 2023/2024 навчального року розпочинається 3 квітня 2023 року.
13 лют. 2023

Проєкт "Мрія"

Департамент кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт "Мрія". Мета проєкту: протидія інформаційній війні, яку веде російська федерація в межах повномасштабної війни проти України, формування у громадян патріотичних поглядів й активного залучення їх до боротьби на інформаційному фронті.
10 лют. 2023

Агент під прикриттям. Вийшов другий епізод мультсеріалу про знаменитого Патрона

Друга серія мультику про пригоди собаки Патрона має назву «Агент під прикриттям». Відео вже доступне на платформі YouTube. Автори анонсують, що вона шпигунсько-пригодницька. За сюжетом, звичайна коза виявилась спеціальним агентом.
9 лют. 2023

Навчаємося без кордонів

Проєкт «Навчаємося без кордонів» – ініціатива Українського інституту розвитку освіти (УІРО) як відповідь на сучасні події, пов’язані з бойовими діями на території України, внаслідок яких десятки тисяч дітей та їхніх сімей змушені тривалий період знаходитися в укриттях або взагалі переїжджати в інші країни. Саме тому основними цілями проєкту є забезпечення психологічної підтримки дітям та їхнім сім’ям за допомогою різних активностей та доступності освітнього процесу. Пам’ятаємо, що створений ресурс – це, насамперед, психологічна підтримка для дітей та їх батьків, а також можливість повернення до звичного рутинного життя, однією із складових якого є навчання – навчання впродовж усього життя, навчання у будь-якому куточку світу. Представлений ресурс забезпечує учням, батькам та вчителям вільний та безоплатний доступ до освітніх ресурсів та ресурсів, спрямованих на психологічну підтримку.
8 лют. 2023

Діджитал-інструменти для методичної роботи

09.02.2023 о 13.00 відбудеться вебінар на якому дізнаєтесь: яких вимог дотримувати під час наповнення сайту та як добирати для нього контент,як урізноманітнити форми дистанційної взаємодії з дітьми та батьками за допомогою онлайн-дошки Padlet, як поліпшити методичну роботу за допомогою сервісу Genially.
7 лют. 2023

Міжнародний День безпечного Інтернету

7 лютого 2023 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
2 лют. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2023 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2023 року.
29 січ. 2023

День пам’яті героїв Крут

29 січня в Україні відзначають День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. На державному рівні цей день почали відзначати з 2003 року. Щорічне вшанування пам’яті Герої Крут закріплено у Постанові ВРУ від 16 травня 2013 року «Про відзначення подвигу героїв бою під Крутами».