Корисні контакти

24 січ. 2023

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЙНОГО РІВНЯ ПЕДАГОГІВ

На сайті ХАНО відкрито доступ до матеріалів вебконсультації за темою «Створення безпечного освітнього простору в сучасних умовах діяльності закладу дошкільної освіти»
22 січ. 2023

День Соборності України

22 січня в Україні відзначають важливе свято — День Соборності України, яке було встановлено на честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді століттями розірваний український народ об'єднався на своїй землі заради створення єдиної держави.
20 січ. 2023

«Пес Патрон» про безпечну поведінку

За підтримки USAID та у партнерстві з UNICEF створено мультсеріал «Пес Патрон» про безпечну поведінку. Пес навчає малюків правилам поводження у разі виявлення невідомого предмета. Для перегляду вже доступна перша серія «Зруйнований міст», в якій Патрон розповідає про свій робочий день. Цікавого та захоплюючого перегляду!
19 січ. 2023

З Водохрещем

Вітаємо зі світлим святом Хрещення Господнього! Нехай чиста, водохресна вода омиє і віднесе з собою всі біди, печалі і хвороби. Нехай принесе з собою міцне здоров'я і чистоту думок, щоб Ваше життя було щасливим і радісним.
17 січ. 2023

17 січня відзначається Міжнародний День дітей-винахідників

Упродовж всієї історії людства винахідливість підростаючого покоління, особливо дітей, не раз заслуговувала пильної уваги. Це не дивно, адже їх погляд на звичайні для нас об’єкти та ситуації, ще зовсім незвичайний. Вони цілком можуть помітити те, що нами просто проігноровано, з тієї чи іншої причини. Діти – відмінні винахідники.
16 січ. 2023

16 січня – День льодовара.

Сьогодні професійне свято всіх заливників льоду,льодоварів, і фахівців,що працюють на льодових аренах,і любителів,котрі заливають ковзанку у дворах. Ще зовсім нещодавно,в зимку, в нашому місті заливали ковзанку на площі, де дітвора та дорослі,відчуваючи легкість,радість і захоплення, із задоволенням каталися на ковзанах . І ми можемо з вами відчути себе льодоварами,перетворивши звичайну воду на ковзанку для іграшок. Для цього нам потрібні вода,кольорова фарба,пензлі та ємкість.
11 січ. 2023

Міжнародний день “Дякую”

Щороку 11 січня у світі святкують чудове свято — Міжнародний день “Дякую”. Щира подяка завжди викликає позитивні емоції та теплі відчуття.
6 січ. 2023

Запрошуємо до участі у освітній акції «Сімейні звичаї та традиції харківських родин»

Акція «Сімейні звичаї та традиції харківських родин»
5 січ. 2023