Навчаємося без кордонів

9 лют. 2023
Проєкт «Навчаємося без кордонів» – ініціатива Українського інституту розвитку освіти (УІРО) як відповідь на сучасні події, пов’язані з бойовими діями на території України, внаслідок яких десятки тисяч дітей та їхніх сімей змушені тривалий період знаходитися в укриттях або взагалі переїжджати в інші країни. Саме тому основними цілями проєкту є забезпечення психологічної підтримки дітям та їхнім сім’ям за допомогою різних активностей та доступності освітнього процесу. Пам’ятаємо, що створений ресурс – це, насамперед, психологічна підтримка для дітей та їх батьків, а також можливість повернення до звичного рутинного життя, однією із складових якого є навчання – навчання впродовж усього життя, навчання у будь-якому куточку світу. Представлений ресурс забезпечує учням, батькам та вчителям вільний та безоплатний доступ до освітніх ресурсів та ресурсів, спрямованих на психологічну підтримку.

Знайдіть для себе у цьому проєкті: