Корисні контакти

6 лип. 2022

Правила поведінки з вибухонебезпечними предметами

ЮНІСЕФ спільно з Державною службою надзвичайних ситуацій, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Нацполіцією підготували серію освітніх відео з песиком Патроном про ризики тих вибухонебезпечних предметів, які можна зустріти на території України, де велись бойові дії. Пам'ятайте головне правило — побачили підозрілий предмет: Не підходь! Не чіпай! Телефонуй 101!
2 лип. 2022

Про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року

Управління державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у червні 2022 року.
1 лип. 2022

Звітування керівника закладу дошкільної освіти №395

08.07.2022 відбудеться звітування керівника
28 черв. 2022

З Днем Конституції України!

День Конституції України — одне з найбільш значущих свят нашої країни з точки зору процесу державотворення. Це історичний день: 28 червня 1996 Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України — першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом — Днем Конституції України.
26 черв. 2022

Конкурс для дошкільнят та учнів 1-11 класів «Цифрова грамотність»

«Всеосвіта» запрошує дошкільнят та учнів 1-11-х класів взяти участь у конкурсі «Цифрова грамотність». Учасники дізнаються про: небезпеки, які чатують у Всесвітній павутині; безмежні можливості інтернету, соціальних мереж, різноманітних програм; алгоритми безпечного пошуку, замовлення й отримання товарів та послуг онлайн та багато іншого. Конкурс можна пройти у режимі онлайн безкоштовно до 01.08.2022. Всі учасники гарантовано отримають нагородні документи та пам'ятку «Гарячі клавіші» у подарунок від «Всеосвіти».
25 черв. 2022

Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні

Міністерство освіти і науки України повідомляє, що 24 червня 2022 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову «Про початок навчального року під час дії воєнного стану в Україні». Відповідно до постанови навчальний рік у закладах загальноï сepeдньoï освіти розпочнеться 1 вересня. Освітній процес у школах триватиме до 30 червня 2023 року. Постанова набирає чинності та застосовується виключно під час правового режиму воєнного стану одночасно з набранням чинності законодавчих змін до ЗУ «Про повну загальну середню освіту» щодо врегулювання окремих питань освітньої діяльності в умовах воєнного стану. Звертаємо увагу, що організація освітнього процесу залежить від безпекової ситуації в кожному населеному пункті. В умовах війни обласнi вiйськові адміністрації та засновники закладів освіти прийматимуть рішення, необхідні для збереження життя та здоров'я всіх учасників освітнього процесу.
24 черв. 2022

Онлайн-тренінг «Можоивості YOUTUBE для освіти»

29 червня відбудеться онлайн-тренінг щодо можливостей використання платформи YouTube в освітньому процесі. Реєстрація відкрита за посиланням. Тренінг покликаний ознайомити освітян із головними функціями та принципами роботи YouTube, а також перевагами його застосування в онлайн-викладанні
20 черв. 2022

Безпечні літні канікули

Безпека дітей під час війни є важливим питанням для дорослих! Життя в сучасних реаліях є дуже складне і знання з безпеки життєдіяльності є неабияк важливим його компонентом, як для дорослих так і для дітей. Бережіть себе і своїх рідних!
20 черв. 2022

Графомоторні вправи та заняття

Рубрику «Сучасне дошкілля під крилами захисту» поповнено новими матеріалами.Презентація «Пальчикові стежинки». - це добірка графомоторних ігор та вправ, ефективних у корекційній роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
17 черв. 2022

Вітання випускникам 2022 року від директора Департаменту освіти Харківської міської ради Ольги Іванівни Деменко

Дорогі випускники! Закінчення школи – один із яскравих моментів у житті, що запам’ятовується назавжди та ніколи не повториться. Це мить, коли закінчується безтурботне дитинство й починається відповідальне доросле життя. На жаль, на вашу долю випало найстрашніше випробування – війна. Вона зруйнувала ваш перший дорослий світанок, відмінила випускний вальс, викрала батьківський рушник на щасливу дорогу, опалила юність… Кожен українець робить свій внесок у перемогу! Усі ми об’єдналися в боротьбі з ворогом. Попри обстріли, ракетні удари наш героїчний Харків стоїть: гордий, незламний. І я впевнена, що незабаром ви станцюєте Вальс Перемоги на головній площі рідного міста! Ви збудуєте іншу країну – вільну, незалежну, сильну та незламну. Ви є цвітом найкращої нації – випускники 2022 року. Відпускаючи вас у доросле життя, вірю в вашу щасливу долю. Попереду – нові можливості та перспективи! Любіть, цінуйте те, що маєте: життя, батьків, рідне місто та Батьківщину. Пам’ятайте тих, хто дав вам якісні знання, розвивав творчі здібності, навчив відстоювати свої переконання, озброїв безцінним досвідом, який обов’язково стане в нагоді в майбутньому. Хай у цьому житті буде багато успіхів, цікавих людей, звершень, досягнутих цілей і можливостей для розвитку. Бажаю зробити правильний вибір професії, відбутися в кар’єрі, стати щасливою та гідною людиною. Віри та впевненості у завтрашньому дні. У добру путь! З любов’ю та повагою Директор Департаменту освіти О.І. Деменко