Робота з дітьми

Розвиток уваги - запорука гарного навчання у школі

Старша та середня група полюбляють складати візерунки.
Завдяки цьому діти вчаться виявляти закономірність і продовжувати задану послідовність. Завдання направлено на розвиток логічного мислення, вміння аналізувати і концентруватися.

Середня група "Сонечко" дуже сильно полюбляє складати пазли...крім того це щей корисно!
Дитина розвиває логіку, мислення, дрібну моторику рук. Для того, щоб у дитини вийшло зібрати складний пазл, у нього має бути добре розвинена уява. Малюк повинен уміти перевертати картинку в розумі, знаходити потрібний фрагмент. ... Рухи дитини стають точнішими, а потім і осмисленими.

Старша група "Бджілки" та улюблені палички для лічби.
 Палички  для лічби є багатофункціональним математичним посібником, та дозволяєють“через руки” дитини формувати поняття числової послідовності, складу числа, відношень «більше – менше», «право – ліво», «між», «довше», «вище» і багато іншого , Заняття з таким матеріалом сприяє розвитку дитячої творчості, розвитку фантазії і уяви, пізнавальної активності, дрібної моторики, наочно-дієвого мислення, уваги, просторового орієнтування, сприйняття, комбінаторних і конструкторських здібностей.

Молодша група "Капітошка" - малюнки зроблені маленькими долонями.
Малювання долоньками позитивно впливає на творчий розвиток дитини, розвиває уяву та дрібну моторику рук. Також  дозволяє дитині виражати емоції та почуття.