Основні напрямки діяльності

Основний напрям діяльності закладу дошкільної освіти - гуманітарний

Наші педагоги працюють за Освітньою програмою для дітей від двох до семи років "Дитина" .

– Навчальний матеріал та освітні технології підбираються з урахуванням унікальності кожної дитини.

– В нашому закладі дошкільної освіти створюються умови для розвитку особистості через задоволення її базових потреб відповідно до соціокультурних норм.

–  Постійно створюється та оновлюється якісне розвивальне середовище, що забезпечує впровадження нових  технологій в освітньо- виховний процес.

– Створюються умови для збереження психофізичного здоров’я дітей через різноманітні форми рухової активності.

– Ведеться робота з удосконалення  і збагачення зв’язного мовлення дошкільників під час проведення різноманітних заходів з урахуванням унікальності кожної дитини.

– Впроваджуються  власні напрацювання педагогів в роботу дошкільного закладу.

Пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік

1.     Продовжувати створення безпечних умов організації освітнього процесу; формувати в дошкільників свідоме ставлення до власної безпеки та елементарні навички безпечної поведінки і стресостійкості. збереження життя та здоров’я (фізичного, психологічного, емоційного).

2.     Продовжувати роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.

3.  Запровадити в ЗДО STREAM – освіту як інноваційний підхід до розвитку базових компетенцій дітей дошкільного віку.

План роботи ЗДО № 395 на 2023/2024 навчальний рік

Освітня програма ЗДО № 395 на 2023/2024 навчальний рік