Запрошуємо охочих дошкільнят, батьків та педагогів взяти участь в акції

27 лист. 2023
“Подаруй частинку тепла захисникам”

У грудні запрошуємо охочих дошкільнят та школярів, батьків та педагогів взяти участь в акції “Подаруй частинку тепла захисникам”, щоб потурбуватись про воїнів, які боронять наше сьогодення, ризикуючи власним здоров’ям та життямщоб подякувати героям сучасностімотивувати та нагадати нашим захисникам та захисницямяк сильно в них вірять не лише дорослі представники освітнього фронту, а й малеча та юне покоління – майбутнє України.

З 1.12 по 12.12.2023 –  прийом робіт від дошкільнят, батьків, педагогів дошкільної освіти, учнів та вчителів початкової школи.  Пропонуємо учасникам виготовити разом із дорослими окопні свічки або обереги / листівки для героїв у вигляді рукавичок та шкарпеток тощо. Звертаємо увагу, що роботи з інших акцій та виконані в інший період не приймаються. Просимо підготувати поробки або листівки невеликими за розмірами, щоб зручно було передати/вручити захисникам та захисницям.

Враховуючи вік учасників, роботи можуть бути як індивідуальними, так і колективними. У цій номінації просимо надсилати 2 фото: на одному – учасник із роботою, на другому – тільки листівка / поробка / оберіг / свічкиУ тексті листа просимо зазначити прізвище, ім’я, вік учасника, заклад освіти, район.