Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

16 серп. 2023
Інформативний, змістовний та насичений подіями випуск №3 завершує літо сезонними маршрутизаторами, які налаштовували педагогів на активності, а малятам дарували емоційно-позитивні проживання яскравого та теплого літа!

У цьому випуску за посиланням (https://bit.ly/3DI36BS) ви знайдете:

• Маршрутизатор для взаємодії з дітьми у серпні;
  • Відеоуроки цифрових інструментів для вихователя;
  • Порадники для вихователів та батьків;
  • Поради від психолога;
  • Знахідки фахівця.

Долучайтесь, дізнавайтесь та використовуйте в освітній діяльності!

Дайджетст підготовлено в рамках проєкту «Забезпечення безперервності навчання та розвитку дітей дошкільного віку в умовах кризи в Україні». Проєкт реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація працівників дошкільної освіти» у рамках СПІЛЬНО — програми Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) для підтримки сімей з дітьми, які постраждали від війни, за інформаційної підтримки Міністерство освіти і науки України та Українського інституту розвитку освіти.