Вітання Казанжиєвої Неллі Василівни, голови Адміністрації Київського району Харківської міськї ради

31 серп. 2022
Шановні вчителі! Дорогі учні, студенти, батьки! Попре усі складнощі та випробування військового часу, через які доводиться зараз проходити нам усім, життя триває і наше улюблене місто живе та працює. Тому важливо йти далі, навчатись, працювати, мріяти, планувати та здобувати нашу Перемогу разом. «Діти – це наше майбутнє» - вислів, який звучить сьогодні з відчуттям особливого тремтіння. Дуже хотілось би іншого для наших дітей: яскравого свята 1 дзвоника, веселого шкільного життя, цікавих буденних занять та головне - Мирного неба! Перший день завжди особливий, адже попереду важливий період – час навчання. Здобуті в школі знання – це той компас, який завжди допоможе орієнтуватися в бурхливому океані життя. Тож сьогодні, 1 вересня, я сердечно вітаю усіх із початком нового навчального року! Я щиро вітаю студентів, для яких сьогодні також починається новий навчальний рік. Від вашої небайдужої життєвої позиції великою мірою залежить майбутнє нашого міста та усієї країни. Тож бажаю вам мудрості, любові до своєї Батьківщини та віри у власні сили. А вірним другом і порадником, мудрим наставником та помічником протягом усього навчання, звичайно, є педагог! Тож зичу вам, натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Бажаю усім на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, таланти та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Здоров’я вам тепла й любові! Миру та злагоди у житті та у серці! Зі святом вас!