4 черв. 2022
4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України. 24 лютого звичне життя тисяч українських дітей перетворилось на жахіття. Зруйновано домівки, школи та дитячі садки, а, найжахливіше, що ця війна у сотен дітей забрала найдорожче - життя. Серед учнів нашого району також є безневинні жертви цієї страшної війни. Ми завжди будемо пам'ятати кожну загиблу дитину, військові злочини не мають терміну давності. Діти мають право на щасливе дитинство!