Про терміни закінчення навчального року та особливості видачі документів про освіту

9 трав. 2022
Шановні учні та батьки! Дата завершення 2021/2022 навчального року у закладах загальної середньої освіти м. Харкова - 03 червня 2022 року. У зв’язку з активними бойовими діями, урочисті заходи у школах після завершення навчального року: останній дзвінок та випускний, не проводитимуться. Видача документів про освіту здійснюватиметься школами з урахуванням поточної воєнної ситуації, дотримання заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу. Про порядок видачі документів буде повідомлено пізніше.