77 річниця Перемоги над нацизмом у Другій світовій

8 трав. 2022
5-6 травня з нагоди відзначення 77-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у закладах освіти Київського району у дистанційному форматі відбулися тематичні заходи. В ці травневі дні учні та педагоги долучилися до збереження національної пам’яті українського народу. Для вшанування подвигу нашого народу, його значного внеску у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні у всіх закладах освіти району для учнів було проведено інформаційні хвилинки, години спілкування, уроки мужності за темами: «77 років пройшло...», "Перемога залишається навіки...", «Пам’яті жити у віках», «Мій прадід - герой» тощо. Діти на папері відобразили свої почуття. Малюнки учнів, сповнені теплом і любов'ю, показали, що вони знають свою історію і пишаються героїчними вчинками своїх пращурів. Під час проведених заходів згадали тих, хто поліг під час кровопролитних боїв, хто пройшов крізь бої, хто вижив у тій смертельній війні. У ці дні ми згадуємо всіх, хто відбивав нацистську навалу на передовій, хто працював у тилу, хто не здавався на окупованих територіях та робив внесок у спільну Перемогу! Ми завжди будемо пам'ятати подвиг українського народу! Слава Україні!

Пеглянути фотозвіти можна за посиланням.