Корисні контакти

13 лист. 2023

EdEra — українська студія онлайн-освіти

Увага педагогам! Запрошуємо на курс БФ "Крок за кроком" за иемою "Створюємо простір дитинства разом"
2 лист. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у жовтні 2023 року.
1 лист. 2023

Тренінг від ГО "Дівчата"

2 листопада 2023 року о 15.00 год. – тренінг «Як підтримати колег, що втратили рідних на війні. Як підтримати дітей, які втратили одного з батьків чи сиблінга»
27 жовт. 2023

День української писемності та мови

Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначатимеДень української писемності та мови 27 жовтня. Перенесення пов’язане з переходом Православної церкви на новоюліанський календар, згідно з яким дати неперехідних свят змістилися на 13 днів раніше. Тож день пам’яті Нестора Літописця випадає на церковне свято 27 жовтня.
25 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності

У п'ятницю, 27 жовтня, відбудеться Радіодиктант національної єдності — у День української писемності та мови. У 2023 році його вперше відзначають саме 27 жовтня.
24 жовт. 2023

Тренінг від ГО "Дівчата"

24.10.2023 о 14.00 відбудеться третій тренінг від ГО "Дівчата" за темою «Реагування на самоушкоджуючу поведінку та суїцидальні наміри дітей».
23 жовт. 2023

Відважна Мальовка

"Відважна Мальовка" - це справжній друг маленьких супергероїв. Вона створена для того, щоб допомагати дітям знайти в собі впевненість та сміливість у будь-який момент, коли їм це потрібно. У "Відважній Мальовці" зібрані 10 цікавезних завдань. Як тільки дитина виконає всі завдання, вона стане членом таємного клубу «Відважні»
9 жовт. 2023

Центр громадського здоров’я інформує

Про організацію проведення заходів до всесвітнього дня серця
6 жовт. 2023

Мінна безпека. Важливо знати кожному!

Знання, що рятують життя: для дорослих і дітей доступні освітні відеоролики про мінну безпеку
3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року.