Освітній процес

Основні завдання на 2023/2024 навчальний рік

Базуючи свою роботу на основі Закону України «Про дошкільну освіту», програми виховання і навчання дітей від двох до семи років "Дитина",  інших нормативних документів, з метою реалізації загальної мети - надання якісних послуг, забезпечення соціального захисту та прав дитини, формування в дошкільника цілісної картини світу, потребово - мотиваційної сфери, творчого ставлення дитини до життя та гармонійного особистісного розвитку дошкільника, заклад дошкільної освіти на 2023/2024 навчальний рік визначає такі цільові пріоритети:

• створення відповідного розвивального життєвого простору;
  • балансування впливу педагога та індивідуальний досвід, систему цінностей, інтересів, прагнень дошкільника;
  • підвищення фахової компетентності педагогів, сприяння їх професійному зростанню;
  • активізація роботи щодо формування уявлення дитини про навколишнє середовище та внутрішнє, душевне життя (власне та інших людей);
  • систематизація роботи щодо збереження психофізичного здоров’я дітей через різноманітні форми рухової активності шляхом впровадження ефективного педагогічного досвіду;
  • вдосконалення та збагачення зв’язної мови дітей шляхом підвищення педагогічної майстерності дітей;
  • підвищення соціальної активності батьків, залучення їх у єдиний освітній простір дошкільної освіти;
  •  формування педагогічної культури батьків, використовуючи нові форми співпраці з батьками.

Основні завдання на поточний рік

Керуючись чинними нормативно-правовими документами щодо організації діяльності в закладах дошкільної освіти та враховуючи аналіз роботи закладу за минулий навчальний рік,  пріоритетними напрямами роботи закладу у 2023/2024 навчальному році будуть:

1. Продовжувати створення безпечних умов організації освітнього процесу; формувати в дошкільників свідоме ставлення до власної безпеки та елементарні навички безпечної поведінки і стресостійкості. збереження життя та здоров’я (фізичного, психологічного, емоційного).
  1. Продовжувати роботу з розвитку основ патріотичної свідомості дошкільників з високими морально – духовними якостями, навичками культури спілкування, знаннями про українську культуру та звичаї, як важливими чинниками національно - патріотичного виховання.
  1. Запровадити в ЗДО STREAM – освіту як інноваційний підхід до розвитку базових компетенцій дітей дошкільного віку.

Наш дитячий садок плідно співпрацює з іншими дитячими закладами:

- Комунальний заклад "Харківський ліцей №1   Харківської міської ради";

- Комунальний заклад "Харківськийй ліцей №36 Харківської міської ради"

- Комунальний заклад "Харківський ліцей №4 Харківської міської ради";

- Дитяча поліклініка №23.

Додаткових освітніх послуг у закладі дошкільної освіти  немає.