Корисні контакти

1 квіт. 2023

Запрошуємо на вебінар

Свято в дошкільному закладі: втіха чи примус для дітей
27 бер. 2023

“Читомо” створили мапу просторів з українськими книжками за кордоном

Мапу просторів "Ukrainian Bookshelves Worldwide" з українськими книжками за кордоном створили "Читомо" й "LitCentr". Мапа містить 388 просторів у 22 країнах світу: Австрія, Бельгія, Греція, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Молдова, Нідерланди, Німеччина, Польща, Південна Корея, Португалія, Республіка Кіпр, Румунія, Словаччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія.
24 бер. 2023

Нагадування!

25 березня вночі в Україні потрібно буде перевести стрілки годинників на 1 годину вперед.
23 бер. 2023

4 серія мультсеріалу «Пес Патрон»

В новому епізоді стільки таємниць і загадковостей, що негайно треба дивитись, як «нетутешнотяни» викрали кота Тома!

До уваги батьків!

Шановні батьки майбутніх дошкільнят! Адміністрація закладу освіти запрошує Вас до реєстрації своїх дітей до КЗ "ДНЗ №395" на сайті електронної реєстрації до закладу дошкільної освіти http://reg.isuo.org/
22 бер. 2023

Шановні батьки майбутніх першокласників!

Шановні батьки майбутніх першокласників! Дата початку приймання заяв до 1-х класів 2023/2024 навчального року – 3 квітня 2023 року.

Увага!

Відкриття ще одного ІРЦ в Харкові.
17 бер. 2023

Всеукраїнський методологічний семінар: «Використання інноваційних технологій у взаємодії з дітьми дошкільного віку»

29 березня 2023 року в онлайновому режимі відбудеться Всеукраїнський методологічний семінар на тему: «Використання інноваційних технологій у взаємодії з дітьми дошкільного віку».
14 бер. 2023

З днем добровольців України

Сьогодні вітаємо всіх добровольців України. Ви – наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: добра, світлого настрою та перемоги!
7 бер. 2023

Про мінну безпеку з псом Патроном

На YouTube каналі Patron The Dog вийшов третій епізод мультсеріалу «Пес Патрон», який має назву «Зненацький сон».