Робота садочка під час адаптивного карантину

З 01 червня відновлено роботу дитячого садочку № 395.

Постанова МОЗ України від 22.08.2020 № 50 "Про затвердження протиепідемічник заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)"

Лист МОН України від 22.05.2020 №1/9-269 "Щодо відновлення діяльності закладів дошкільної освіти"

Вихователям та батькам важливо пояснювати дитині що таке COVID-19 і чому важливо дотримуватись правил гігієни. Корисні матеріали від МОН та ЮНІСЕФ Україна, які  використовуються для цього:

Як говорити про коронавірус із маленькими дітьми:
- брошура,
- відео,
- вебінар для вихователів.

Серія коротких мультфільмів про правила особистої гігієни від ЮНІСЕФ, зокрема про миття рук, умивання, миття посуду тощо.

Поради для батьків та вихователів"Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку".

Корисні постеридля закладів про правила гігієни.

Також стануть у нагоді:

Перелік ресурсів із вправами та завданнями для дітей дошкільного віку.

Порадибатькам дітей дошкільного віку з особливими освітніми потребами.

Рекомендаціїдля занять із дітьми дошкільного віку від ЮНІСЕФ Україна.

Поради батькам від ЮНІСЕФ Україна та МОН:
Як говорити з дітьми про COVID-19
Як говорити про коронавірус з дітьми молодшого віку
Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку