Соціальний захист

Власенко Юлія Олегівна-методист методичного центру, координує роботу та надає методичну і консультативну допомогу працівникам закладів освіти району з питань соціального захисту забезпечує соціально-педагогічний супровід дітей пільгових категорій.(тел. 725-08-68)
Десять принципів Декларації прав дитини ООН (1959)

1. Ми – діти світу. Хто б не були наші батьки, де б ми не жили і в щоб ми не вірили, поводьтеся з нами як з рівними. Ми гідні того, щоб отримувати все найкраще з того, що може дати світ.
2. Захищайте нас, щоб ми мали можливість рости гідно і вільно.
3. Нехай у нас буде ім’я і земля, яку ми можемо назвати своєю.
4. Ми не повинні мерзнути, і в нас має бути дах над головою. Забезпечте нас їжею та місцем для ігор. Якщо ми захворіємо, нам необхідний догляд.
5. Якщо у нас є проблеми у фізичному чи розумовому розвитку, ви ще більше піклуєтесь про нас і враховуєте наші потреби.
6. Дайте нам можливість жити в сім’ї. Якщо сім’я не може піклуватися про нас, то візьміть нас до себе.
7. Добре навчайте нас, щоб ми могли бути щасливими і плідно прожили життя. Але дайте нам можливість гратися, щоб ми самі навчалися.
8. Хай у важку годину ми будемо першими, кому ви допоможете. Майбутнє світу залежить від нас.
9. Захистіть нас від жорстокості й від тих, хто може погано з нами поводитися.
10. Ростіть нас в умовах терпимості, свободи і любові. Коли виростемо, ми теж будемо пропагувати мир і розуміння між народами.

Харківський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»

Ми чекаємо Вас за адресою: м. Харків, майдан Свободи 5, Держпром, 6 під’їзд, 6 поверх

Ми працюємо:
Понеділок –четвер з 9.00 до 18.00