Корисні контакти

16 серп. 2023

Cерпневий дайджест «Ініціатива ДоШкіллЯ»!

Інформативний, змістовний та насичений подіями випуск №3 завершує літо сезонними маршрутизаторами, які налаштовували педагогів на активності, а малятам дарували емоційно-позитивні проживання яскравого та теплого літа!
8 серп. 2023

Кіберполіція застерігає від шахраїв

Війна в Україні стала підґрунтям для поширення шахрайських схем, заснованих на вразливому емоційному стані та зловживанні довірою громадян. Зловмисники здатні обдурити дітей, пенсіонерів та намагатись розчинитись у просторах інтернету, не залишивши слідів злочину.
5 серп. 2023

Акція “Серце віддаю дітям”

До кожної дитини ключ знайти, У праці результат хороший мати. Упевнено та творчо до мети йти, З любов’ю серце дітям віддавати.
4 серп. 2023

Про проведення марафону “Присвята рідному місту”

Харків... Місто-герой. Місто інтелекту. Місто натхнення. Місто сили, з яким пов'язані наші мрії, плани та надії. Різний. Рідний. Квітучий. Сучасний. Єдиний. Незламний. З характером. Неповторний. Найкращий... У серці кожного з нас, незалежно від місцеперебування. У кожного з нас є свої причини любити рідне місто та пишатись ним. Водночас саме любов до нього робить нас справжніми харків'янами. З 2016 року у великій харківській родині школярів та освітян є традиція: з нагоди Дня міста зізнаватись у своїх почуттях Харкову, беручи участь у конкурсі “Присвята рідному місту”.
3 серп. 2023

«ВзаємоДія»

«ВзаємоДія» – новий безплатний ресурс із порадами для батьків дошкільнят
1 серп. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у липні 2023 року.
28 лип. 2023

День Української Державності

28 липня 2023 року Україна відзначає нове патріотичне свято -ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ.
24 лип. 2023

До уваги педагогів!

Перелік навчальної літератури, рекомендованої МОН на 2023/2024 навчальний рік
18 лип. 2023

Проведення catch-up кампанії з вакцинації проти кору, епідемічного паротиту та краснухи дитячого населення Харківської області в 2023 році

У зв’язку із пандемією COVID-19, а згодом агресією росії проти нашої країни з 2021 року в Україні спостерігається помітне зменшення охоплення дитячого населення щепленнями відповідно до Календаря профілактичних щеплень.
7 лип. 2023

Дія.Освіта

Цифрова грамотність – один із пріоритетів розвитку держави.