Корисні контакти

3 жовт. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у вересні 2023 року.
1 жовт. 2023

Вітання Харківського міського голови Ігоря Терехова

з Днем працівників освіти
1 жовт. 2023

День захисників і захисниць України

Жовтень - місяць, коли українці вшановують захисників та захисниць країни, які вже десятий рік дають відсіч російській агресії. В Україні триває повномасштабна війна, і вшанувати подвиг військових, волонтерів та медиків зараз особливо важливо. Тільки завдяки ним наша Батьківщина зберігає свою незалежність. День захисника України 2023 року ми відзначатимемо у нову дату - 1 жовтня. Повна назва свята - День захисників та захисниць України, адже жінки теж беруть участь у бойових діях.
24 вер. 2023

З Днем Дошкілля України!

Шановні працівники дошкілля! Вітаємо Вас з вашим професійним святом! Бажаємо Вам нескінченного терпіння, адже саме Ви – це перші люди після батьків, з ким діти проводять так багато часу. Саме Ви робите величезний внесок в їхнє виховання. Бажаємо, щоб те, що Ви віддаєте усім дітям, поверталося до вас сторицею. Зі святом!
21 вер. 2023

Міжнародний день миру

Сьогодні на планеті відзначають Міжнародний день миру
18 вер. 2023

Запрошуємо на вебінар

Центр культури, науки та мистецтва «Харківський будинок вчених» та Громадська організація «Надихай» 19 вересня 2023 о 15:00 год проводять вебінар АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
12 вер. 2023

Запрошуємо до участі

Запрошуємо долучитися до благодійної акції #СміливаГривня зі збору монет від Національного банку України
4 вер. 2023

Про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у серпні 2023 року.
1 вер. 2023

День Знань

Звернення Харківського міського голови Ігоря Терехова з нагоди Дня знань
1 вер. 2023

Шановні діти, батьки, педагоги!

Вітання начальника Управління освіти Олени Вєдяєвої з початком нового навчального року