Корисні контакти

24 січ. 2024

Як діяти, якщо опинилися під завалами будівлі

Про те, як поводитися у такій ситуації, розповіли спеціалісти ДСНС України.
22 січ. 2024

З Днем Соборності України!

Головна традиція в День Соборності - це живий ланцюг, який українці вибудовують, символізуючи об'єднання українських земель і державну єдність. Історія цієї традиції починається в 1990 році - тоді живий ланцюг простягнувся з Києва до Львова та Івано-Франківська, Стрия, Тернополя, Житомира та Рівного. За різними оцінками, участь в акції взяли близько трьох мільйонів чоловік. Відтоді це стало доброю традицією, яку щороку влаштовують у різних куточках України. У Києві 22 січня таким чином "з'єднують" два береги Дніпра - лівий і правий, символізуючи об'єднання Сходу і Заходу України.
16 січ. 2024

Канал зв'язку для батьків майбутніх першокласників

На допомогу батькам дітей старшого дошкільного віку, майбутніх першокласників, педагогам закладів дошкільної освіти
8 січ. 2024

Мультсеріал «Пес Патрон»

12 серія "Вибуховий діамант"
4 січ. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у грудні 2023 року.
3 січ. 2024

365 казок на ніч

Новорічні аудіоказки у виконанні відомих українців
31 груд. 2023

З Новим 2024 роком!

Вітаємо з Новим роком! Нехай прийдешній Новий рік виконає головне бажання мільйона українців - принесе нашій країні перемогу і довгоочікуваний мир. Нехай всі сім'ї возз'єднаються, а Україна процвітає!
24 груд. 2023

Вітання з Різдвом Олени Вєдяєвої, начальника Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради

Шановні освітяни, дорогі діти та батьки! Від щирого серця вітаю вас із радісним і світлим святом – Різдвом Христовим! Це свято нам дає надію на диво, переповнює вірою у краще та надихає творити добро. Бажаю у це чарівне свято миру і спокою у кожному домі, сімейного затишку, душевної рівноваги, благополуччя, нових вражень та щирих емоцій. Нехай ваше життя наповниться радістю, бажаними перемогами і гарним настроєм. Щасливого, доброго та затишного Різдва! З найкращими побажаннями Олена ВЄДЯЄВА, начальник Управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради
20 груд. 2023

"Стаємо сильнішими разом!" - порадник для освітян щодо інтеграції дітей в воєнних умовах

Експерти DECIDE в межах спільної з МОН ініціативи «Стаємо сильнішими разом!» методичний розробили порадник для освітян про соціальні, психологічні й педагогічні аспекти інтеграції дітей, які опинилися в умовах війни, у дитячі спільноти.
14 груд. 2023

Вітаємо з отриманням сертифіката!

Дякуємо всім, хто долучився до заходів Національно банку України з фінансової грамотності.