Корисні контакти

21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
19 лют. 2024

День Державного герба України

День Державного герба України — пам'ятна дата, що нагадує про встановлення державного символу.
16 лют. 2024

День єднання

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
15 лют. 2024

Дій сьогодні заради майбутнього

Інформаційно-роз'яснювальна робота до Всесвітнього дня боротьби проти раку
12 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня
9 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Оголошуємо реєстрацію на Global Money Week 2024 відкритою!
5 лют. 2024

Підтримуйте ментальне здоров’я у дошкільнят

Запрошуємо вихователів закладів дошкільної освіти долучатись до конкурсу “Гратися і не боятися”
2 лют. 2024

Про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року

Управління Державної служби якості освіти у Харківській області інформує про найважливіші події у сфері якості освіти у січні 2024 року.
1 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Марафон "Добро починається з тебе"
31 січ. 2024

Відеороликі для дітей, присвячені мінній безпеці

Мінреінтегації спільно з партнерами – проектом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» – створено кілька просвітницьких відеороликів для дітей, присвячених мінній безпеці. Метою розробки та поширення цих матеріалів - нагадування про те, що третина України замінована або забруднена рештками зброї й техніки внаслідок війни. Тож мінна небезпека нині загрожує кожному – як дорослим, так і дітям.