Корисні контакти

28 лют. 2024

МБО «Служба порятунку дітей» створила матеріали про правила онлайн-поведінки для дітей

Якщо батькам складно почати розмову з дитиною на цю тему, то вони можуть скористатися матеріалами МБО «Служба порятунку дітей».
26 лют. 2024

Мультсеріал "Пес Патрон" 13 серія

Чарівна нова серія про важливе. Я познайомлю вас зі своїми друзями: особливою Пунькою, бешкетливими горобцями, пані Совою та іншими. А ще буде справжня театральна вистава: з глядачами, декораціями та шаленими оплесками.
25 лют. 2024

День народження Лесі Українки

Леся Українка – гордість української нації, одна з основоположників нової української літератури, геніальна поетеса і драматург, талановита прозаїк і перекладач, публіцист, педагог, журналіст і громадський діяч.
23 лют. 2024

Група підтримки для батьків

29.02.2024 з 14.00 до 16:00 координаційним центром психологічної служби системи освіти міста Харкова на платформі Zoom буде проведено групу психологічної підтримки для батьків.
21 лют. 2024

Міжнародний день рідної мови

Міжнародний день рідної мови – свято, яке нагадує про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.
19 лют. 2024

День Державного герба України

День Державного герба України — пам'ятна дата, що нагадує про встановлення державного символу.
16 лют. 2024

День єднання

День єднання - молоде свято, цього року ми святкуємо його лише втретє. У нього немає сформованих роками традицій, але в умовах війни воно набуло особливого сенсу - показати усьому світові, що ми сьогодні - як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє.
15 лют. 2024

Дій сьогодні заради майбутнього

Інформаційно-роз'яснювальна робота до Всесвітнього дня боротьби проти раку
12 лют. 2024

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Прийом заяв батьків для зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти у 2024 році здійснюватиметься з 8 квітня по 31 травня
9 лют. 2024

Запрошуємо до участі

Оголошуємо реєстрацію на Global Money Week 2024 відкритою!