Наш садочок

Ми раді вітати Вас на сайті нашого закладу дошкільної освіти!

Запрошуємо на віртуальну екскурсію закладом!

Віртуальна екскурсія "Організація харчування в закладі дошкільної освіти № 395"

ЗДО №395 розташований у центрі міста на території  НТУ "ХПІ" по вул.Кирпичова,21-а, т.725-18-66. Заклад відвідують 70 малюків.

В закладі працює 4 групи: "Курчатка","Бджілки","Сонечко","Капітошка".

"Курчатка"- дітки малесенькі від 2-х до 3-х років,

"Сонечко"- ще малі від 3-х до 4-х роки,

"Бджілки"-вже дорослі від 4-х до 5-и,

"Капітошка"- вже випускники.

Групи - україномовні . Усі  вихователі мають  вищу педагогічну освіту. Повноцінне 3-х разове харчування дітей, загартовуючи процедури, огляд дітей, руховий режим дня - це її щоденна праця.

Обслуговуючим персоналом заклад забезпечений повністю.

Перебуваючи в закладі, малюки оточені любов’ю і увагою вихователів, які намагаються шукати нові підходи до розв’язання вічної проблеми виховання – введення дитини у соціальне середовище, тобто у світ людей.

Основна мета  нашого колективу - успішна соціалізація дитини в суспільстві, яка передбачає:

- визнання самоцінності дошкільного дитинства, створення сприятливих  умов для  формування особистісної зрілості дитини, набуття різних видів компетентностей;

- організація освітнього процесу, як системи, що раціонально поєднує інтелектуальний, духовний, правовий розвиток та зміцнення фізичного і психічного здоров'я  дошкільників, починаючи з раннього дитинства;

- забезпечення інтеграції родинного та суспільного виховання.

Ми визнаємо оригінальність і неповторність кожної дитини і прагнемо навчити дітей жити в гармонії з собою та оточуючим світом.

Наші досягнення: колектив ЗДО №395 нагороджений:

- грамотою районного відділу освіти за організацію роботи з охорони життя, здоров'я, запобігання дитячому травматизму в дошкільному закладі (2002);

- подякою районного відділу освіти за змістовність навчального матеріалу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу "Джміль та Бджілка"(2004)

-грамотою районного відділу освіти за творчий пошук, теоретичну і практичну цінність матеріалів, представлених на районному вернісажі педагогічних ідей (2007);

- Грамотою районного відділу освіти за ІІІ місце в районному огляді- конкурсі "Краще розвивальне предметно-ігрове середовище для дітей раннього віку" (2007);

- Дипломом за участь в районному інтелектуальному конкурсі "Чомусики" (2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016),

- Дипломом за  І місце у районному конкурсі  серед дітей старшого віку "Перші кроки" ( 2014);

- Подякою управління освіти адміністрації Київського району за оригінальність, творчий пошук, теоретичну і практичну цінність матеріалів, представленних на районному вернісажі педагогічних ідей (2012)

- Дипломом за високу якість навчально-методичних матеріалів, представлених на районній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій (2013, 2014, 2015,2016);

- Дипломом за активну участь у районному конкурсі "Дошкілля має талант" (2015,2016);

- Грамотою за ІІІ місце серед дошкільних навчальних закладів за підсумками організації робіт із приведення до належного стану території у весняний перід 2015 року;

Дипломом за І місце у районному конкурсі  "Київський район очима юних" (2016,2017);

Дипломом за ІІ, ІІІ місце у районних спортивних змаганнях серед дітей  старшого дошкільного віку "Перші кроки" (2018,2019,2020).

Вихованка закладу дошкільної осівти Гудзієнко Ніколь нагороджена грамотою за ІІ місце у районному конкурсі "Київський район очима юних" у номінації "Ілюстрації до німецьких казок". (2018).

Вихованці закладу дошкільної освіти Тютюник Софія та Сідякін Олександр  нагороджені дипломами за ІІ та ІІІ місце у районному конкурсі "Листівка захиснику України" (2022)

Ласкаво просимо до нашого закладу освіти!

23 груд. 2022

Особлива важливість гри.

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ТА ОСВІТЯН !!!
22 груд. 2022

У Харкові стартували новорічні заходи для дітей

Для маленьких харків'ян підготували низку новорічних заходів, які відбуваються на ст. м. «Університет»
21 груд. 2022

День народження кросворду

До уваги
19 груд. 2022

Солодкі подарунки

До дня Святого Миколая
15 груд. 2022

Світловідбивальні стрічки

Для дітей та співробітників
14 груд. 2022

В очікуванні святого Миколая

Незабаром до нас на поріг завітають чарівні зимові свята. Першим порадує діток святий Миколай. Де б не знаходились ви з малятами, радимо вам долучитися до традицій нашого народу. Розкажіть ще до свята дітям, про те, що Миколай Чудотворець приходить проти ночі 19 грудня та кладе саме слухняним діткам під подушку смаколики, подаруночки. Пропонуємо заздалегідь розучити з донькою чи синочком прохання до святого Миколая.
13 груд. 2022

День дитячого телебачення і радіомовлення.

13 грудня весь світ відзначатиме День дитячого телебачення і радіомовлення.
12 груд. 2022

Тиждень права

10 груд. 2022

Міжнародний день прав людини