Тиждень безпеки

14 трав. 2021
Тиждень безпеки

Відповідно до річного плану роботи закладу дошкільної освіти у закладі проведено Тиждень безпеки з 11 травня 2021 року по 14 травня 2021 року.

Збереження життя і зміцнення здоров’я , формування здорового способу життя підростаючого покоління нині визнані проблемами загальнодержавного масштабу. На дошкільний заклад покладається відповідальність за формування у дошкільнят навичок безпечної поведінки, у тому числі поведінки на вулиці. Краще за все ці навички сформувати в ході цікавої гри. Діти з задоволенням повторили правила поведінки пішоходів на вулиці, пасажирів в транспорті, закріпили уявлення про дорожні знаки.

МЕТОЮ ПРОВЕДЕННЯ «ТИЖНЯ БЕЗПЕКИ» Є ПОЛІПШЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТНЬО-ВИХОВНОЇ РОБОТИ З ДІТЬМИ З ПИТАНЬ ОСОБИСТОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ЖИТТЯ; ПРОПАГАНДА ЗДОРОВОГО ТА БЕЗПЕЧНОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ СЕРЕД ДІТЕЙ ТА БАТЬКІВ; ВИРОБЛЕННЯ У ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ УМІНЬ ТА НАВИЧОК ЩОДО ЗАХИСТУ СВОГО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я ПІД ЧАС НС.