Третій Харківський сімейний форум

24 лист. 2020
.

У рамках реалізації Комплексної програми реалізації гендерної та сімейної політики в місті Харкові на 2018-2021 роки, затвердженої рішенням 16 сесії Харківської міської ради 7 скликання від 08.11.2017 № 833/17 Департаментом у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради в період з 23 по 27 листопада 2020 року проводитиметься Третій Харківський сімейний форум.

Мета форуму - допомогти харків’янам у створенні сімейної гармонії, поділитися корисними порадами з виховання дітей, а також навчити їх долати сімейні конфлікти, піклуватися про здоров'я та будувати міцну і щасливу родину.

У зв'язку з карантином захід відбудеться у онлайн форматі на YouTube-каналі «Харківський сімейний форум» і з трансляцією на Fасеbоок-сторінці «Управління у справах сім'ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради» кожного вечора з 19.00 до 20.30.

На єдиній платформі, безкоштовно харків'яни зможуть поспілкуватися з провідними фахівцями в галузі психології, медицини і виховання дітей, задати і отримати відповіді на питання.