Виставка поробок "Осінні фантазії"

29 жовт. 2019
Виставка поробок "Осінні фантазії"

ВИСТАВКА ПОРОБОК «ОСІННІ ФАНТАЗІЇ»

Жодна пора року не дарує нам стільки краси, як осінь. Крім того осінь-чарівниця дарує нам щедрий урожай.

У закладі дошкільної освіти № 395 вже стало традицією кожен рік проводити виставку поробок із природного матеріалу.

У виставці приймають участь діти з батьками усіх вікових груп. Краса численних  поробок вражає своєю неповторністю та фантазією маленьких майстрів. Фігурки з овочів, каштанів, жолудів, шишок, аплікації з листя, зерняток, насіння, круп, натюрморти, об'ємні композиції тощо.

. Виставка перетворилася на галерею  творчості,  фантазії та мистецький арсенал вигадки.

Діти з батьками  любуються власними витворами та з цікавістю розглядають інші поробки.

Дякуємо всім небайдужим родинам за радість та гарний настрій,  естетичне задоволення!

Бажаємо всім подальших творчих успіхів!