Затверджено нові грошові норми за харчування

23 січ. 2017
Грошові норми за харчування

У цьому році підвищено вартість харчування  дітей у дошкільних навчальних закладх з диференціацією за віковими категоріями.

Затверджено грошові норми за харчування для вихованців дошкільних навчальних закладів м. Харкова комунальної форми власності.

Для вихованців дошкільних навчальних закладів в групах загального розвитку вона складатиме:

- вікова група від 1-го до 3-х років - 18грн. (з розрахунку: 7,20грн - бюджетні кошти, 10,80грн. - батьківська плата);

- вікова група від 3-х до 6-ти (7-ми) років - 23грн. (з розрахунку: 9,20грн.- бюджетні кошти, 13,80грн. - батьківська плата).

Батьківська плата за харчування дітей у дитячих садках міста в процентному співвідношенні залишається на рівні минулого року - 60%, бюджетні кошти - 40%.